Hizmetlerimiz

Motorlu Kurye
Motorlu Kurye hizmeti motor üzerinde bir noktadan aldığı gönderiyi belirli bir zaman dilimi içerisinde gitmesi gereken noktaya ulaştırarak gerçekleştirilen kurye hizmetidir. Motorlu Kurye ekipleri motorize olmanın avantajı ile şehrin trafik gibi sorunlarından etkilenmeden en kısa sürede paket yada evrakınızı adresine teslim etmektedir.


Ekspres Kurye
Ekspres Kurye hizmeti yine motorlu kurye ekiplerince gerçekleştirilen daha acil gönderileriniz için kullanabileceğiniz kurye gönderim türüdür. Ekspres Kurye gönderimlerinizde kurye ekiplerimiz sadece sizin gönderinizi gerçekleştirmek için hareket eder ve başka hiçbir adrese uğramaz. Bu gönderim tipinde maksimum teslimat süresi 45 dakikadır.


Arabalı Kurye
Arabalı Kurye hizmeti moto kurye ekiplerinin taşımasının mümkün olmadığı büyüklükte koli veya paketler için uygun araçlarla gerçekleştirilen teslimat şeklidir. Arabalı Kurye hizmeti de yine aynı gün teslimat esasına dayanır teslimat süresi mesafe ve trafik şartlarına göre değişebilir. Arabalı Kurye gönderimleri kurye fiyat listesinin 4 katıdır.


İlaç Kurye
İlaç Kurye hizmeti kimi zaman eczanelerde tükenmiş bir ilacı ecza depolarından tedarik için kimi zaman insani bir durum olarak ihtiyacınız olan bir ilaç için ortaya çıkar. Hastasınız yada çevreniz de yardım alabileceğiniz kimse yok. Bu gibi durumlarda ilaç kurye bir telefonla en yakın eczaneden ilaçlarınızı temin ederek ayağınıza kadar getirir.

Hizmetlerimiz

Fiyat Hesapla

Sosyal Ağlar

Motex Kurye Facebook Motex Kurye Twitter Motex Kurye Google+ Motex Kurye - Sitemap

Hava Durumu

Bugün Yarın Sonraki Gün

İletişim Bilgileri

Sayfa Başı