Kanarya Kurye

Kanarya Kurye günün her saati bir telefonla kapınıza gelerek size kaliteli ve ekonomik motorlu kurye hizmeti sunuyor.

Motex Kurye 2005 yılından beri farklı isimlerle sektörde sürdürdüğü kurye dağıtım hizmetlerini şimdi yeni markası olan Motex altında topluyor.

Motex Kurye, gönderilerinizi kapıdan yada masanızdan alıp minimum 30 dakika maksimum 3 saat içerisinde gideceği adres teslim eder.

Üstelik kurye abonelik hizmeti ile çok sayıda gönderi yapan kurumsal firmalara ekonomik fiyat avantajları sunuyor.

Sizde bu ayrıcalıklı ve ekonomik kurye dağıtım hizmeti ile tanışmak için hemen bizi arayın kapınıza gelelim.

Kanarya, İstanbul ilinin Avrupa yakasının Küçükçekmece ilçesinde bulunan bir mahalledir. Mahallenin tarihteki ismi Rumca Kapanaryadır. Ancak Osmanlı zamanında kuşlar diyarı olduğu için Kanarya ismi haline gelmiştir. Tarihte Osmanlı padişahlarının avlanma merkezi olan Kanarya mahallesi ormanlık bir alandı. Ancak Soğuksu kardeşler tarafından satın alındı. Soğuksu kardeşler Kanarya'nın eski sahipleriydi. Soğuksu kardeşler kısa sürede Kanaryayı sattılar ve şu an Amerika'da yaşamaktadırlar. Kanarya şu an ki haliyle Türkiye'nin en büyük mahallesidir. Çünkü yüz ölçümü çok fazladır. Nüfusu da baya kalabalık olan bir mahalledir. Mahallenin nüfusu yaklaşık 90.000 civarındadır. Mahalle nüfusu genel olarak buraya Anadolu'dan göç etmiştir.

Görsel Başlatılamıyor

Motorlu Kurye

Fiyat Hesapla

Sosyal Ağlar

Motex Kurye Facebook Motex Kurye Twitter Motex Kurye Google+ Motex Kurye - Sitemap

Hava Durumu

Bugün Yarın Sonraki Gün

İletişim Bilgileri

Sayfa Başı